Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Obchodné podmienky

ATYO s.r.o. 

Budatínska 3320/16A

851 Bratislava – mestská časť Petržalka

IČO: 55 935 214 

DIČ: 2122149194 


OBCHODNÉ PODMIENKY

 

1. Thegrind.sk je internetový obchod zaoberajúci sa s freestyle kolobežkami so sídlom v Bratislave - mestská časť Petržalka (Slovenská republika).‭ ‬

2. Objednaním tovaru súhlasíte s nasledovnými obchodnými podmienkami. Vyhradzujeme si právo podmienky kedykoľvek upraviť. Odporúčame skontrolovať podmienky pri každom nákupe v internetovom obchode. Vaše ďalšie používanie stránky je súhlasom so zmenami obchodných podmienok.

3. Objednávku môžete uskutočniť dvoma spôsobmi. Po registrácii na našej stránke požadovaný tovar pridáte do nákupného košíka, zvolíte požadovanú formu dopravy a spôsob platby pred ukončením objednávky. Objednať si môžete aj priamo telefonicky na čísle: 0944 120 135. 

4. Zaslanie tovaru je na náklady objednávateľa (pre objednávky do 99 €). Tovar zasielame prostredníctvom QDL alebo PACKETY (Zásielkovne). Priebeh doručovania zásielky môžete sledovať na odkazoch:  PACKETA

Momentálne akceptujeme platby prostredníctvom:
  • Dobierky (poplatok 1€)
  • Bankového prevodu
  • GP Webpay (VISA, MasterCard, Maestro)

INFORMÁCIE O BANKOVOM ÚČTE:

ATYO s.r.o. 

BUDATÍNSKA 3320/16A

851 BRATISLAVA – MESTSKÁ ČASŤ PETRŽALKA

IČO: 55 935 214 

DIČ: 2122149194 

IBAN:  SK3111000000002943163955

BIC:    TATRSKBX

5. Vyhradzujeme si právo objednávku zrušiť, ak neobdržíme platbu za tovar do 14 dní od objednania. Cena odmietnutého balíka bez postačujúceho zdôvodnenia zostáva vedená ako neuhradená na zákazníckom účte.

6. Tovar a ceny na našej stránke sa môžu meniť. Vyhradzujeme si právo odstrániť akýkoľvek produkt v našej ponuke, ako aj meniť ceny tovaru. Ceny uvedené na stránke sú vrátane DPH.

7. Dohody o cene, zľavy a iné propagačné ponuky sa nedajú kombinovať. Takisto nie je možné použiť zľavové kupóny na už zľavnený tovar.
Dostupnosť tovaru na stránke sa môže meniť a upravovať kedykoľvek.

8. Náš e-shop je otvorený 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Z tohto dôvodu môže nastať situácie, kedy sa objednaný produkt vypredal v ten istý deň pri skoršej objednávke. Toto je extrémne zriedkavá situácia, avšak je nemožné ju predvídať. Ak by nastala, vopred sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu a budeme Vás kontaktovať čo najskôr po zistení tejto skutočnosti.

9. Špecifikácie, popis a navrhované použitie tovaru na našej stránke je poskytované ako všeobecná informácia. Aj keď by sme radi poskytovali čo možno najpresnejšie informácie, výskyt chyby je možný a preto nie je možné zakladať si ďalšie práva z dôvodu informácií o tovare poskytnutých na stránke.

10. Poskytnuté osobné údaje budú použité výhradne pre potreby vybavenia objednávky. Neposkytujeme prístup k osobným informáciám žiadnym tretím stranám. V prípade neposkytnutia osobných údajov, žiaľ nebudeme vedieť Vašu objednávku spracovať.

11. Podľa §7 (zákon č. 102/2014 Z. z.) je dodaný tovar možné vrátiť do 14 kalendárnych dní od jeho doručenia. Vrátený tovar musí byť kompletný, nepoužitý, nepoškodený a zabalený v originálnom balení. V prípade, že bude vrátený tovar nekompletný či poškodený, môže predávajúci požadovať po kupujúcom čiastku odpovedajúcu zníženiu hodnoty tovaru (v súlade s §10 odsek (4)). Pre viac informácií kliknite sem.

Pred vrátením tovaru nás prosím kontaktujte telefonicky alebo na mailovej adrese: info@thegrind.sk

12. Vyhradzujeme si právo odmietnuť vrátenie tovaru ak sú na ňom znaky používania, rozobrania, poškodenia alebo ak je tovar nekompletný. Taktiež neakceptujeme vrátenie tovaru “na dobierku”.

13. Tovar, ktorý bol poskladaný na objednávku nie je možné vrátiť.

14. Farba alebo odtieň zobrazený na stránke sa môže odlišovať od skutočnosti.

15. Termíny pre dodanie tovaru nie sú záväzné. Subjekt zodpovedný za včasné dodanie je zásielková služba. Dištancujeme sa od zodpovednosti za meškanie alebo iné skutočnosti spôsobené prepravou tovaru.

16. Objednávateľ je povinný skontrolovať obsah zásielky pred jej prebratím. V prípade obdržania nekompletnej alebo inak nesprávnej objednávky musí byť spísaný protokol za prítomnosti doručovateľa. Jedine splnením týchto podmienok si môže objednávateľ nárokovať náhradu.

17. E-mailová adresa zadaná pri registrácii do obchodu bude automaticky pridaná pre rozposielanie reklamných mailov. Registráciou na našej stránke súhlasíte so zasielaním reklamných mailov o novom tovare dostupnom prostredníctvom nášho obchodu.

18. Vyhradzujeme si právo limitovať alebo odmietnuť zákazníka alebo subjekt bez udania dôvodu.

19. V prípade ďalších skutočností, ktoré nie sú zachytené v tých obchodných podmienkach je potrebné sa riadiť obchodných zákonníkom.

RIEŠENIE SPOROV


Podľa zákona č. 391/2015 Z.z. o alternatívnom riešení spotrebiteľských sporov má spotrebiteľ  právo obrátiť sa na predávajúceho so žiadosťou o nápravu, ak nie je spokojný so spôsobom, ktorým predávajúci vybavil jeho reklamáciu alebo ak sa domnieva, že predávajúci porušil jeho práva.

Spotrebiteľ má právo podať návrh na začatie alternatívneho riešenia sporu  subjektu alternatívneho riešenia sporov, ak predávajúci na žiadosť odpovedal zamietavo alebo na ňu neodpovedal do 30 dní odo dňa jej odoslania.

Odkaz na platformu alternatívneho riešenia spotrebiteľských sporov, prostredníctvom ktorej môže spotrebiteľ podať návrh na začatie alternatívneho riešenia sporov nájde tu.