Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Doprava a platba

Na výber máme viac možností, ako si prevziať objednaný tovar. Je to napríklad kuriér QDL alebo Packeta.


  • DOPRAVA

Dodanie tovaru pre objednávky do 99 eur je na náklady objednávateľa a tovar sa k tebe dostane prostredníctvom služby Packeta (Zásielkovňa), alebo Express kuriérom Slovenskej pošty.

 Packeta (Zásielkovňa)

Doručenie na tebou zvolené miesto do Z-Pointu Packety. Maximálna hmotnosť balíka je do 10 kg. Doručenie na tebou zvolené odberné miesto je zvyčajne nasledujúci pracovný deň od prevzatia tovaru spoločnosťou Packeta. O termíne doručenia tvojho balíka budeš informovaný formou e-mailu alebo prostredníctvom SMS komunikácie. Pre objednávky do 99 eur je cena doručenia 3,50 eur.

  Kurier na adresu (QDL)

Doručenie na adresu objednávateľa. Doba doručenia na zvolenú dodaciu adresu je zvyčajne nasledujúci pracovný deň od prevzatia balíka kuriérskou spoločnosťou. O termíne doručenia tvojho balíka budeš informovaný formou e-mailu alebo prostredníctvom SMS komunikácie. Pre objednávky do 99 eur je cena doručenia 4,00 eur.

  • PLATBA

Akceptujeme platby prostredníctvom:

  • Dobierky (poplatok 1 €)
  • Bankového prevodu
  • Kartou online (VISA, MasterCard, Maestro)

Bankovým prevodom – proforma: po odoslaní objednávky vám do 24 hodín zašleme údaje na vykonanie platby (číslo účtu, variabilný symbol a sumu). O priebehu vybavovania objednávky Vás budeme informovať na vašu emailovú adresu. Pri využití tejto služby môže dokončenie objednávky trvať 1-3 pracovné dni.

Kartou Online: objednávku zaplatíte vopred online platba kartou. Tento spôsob je rýchlejší ako klasický bankový prevod a platbu vo väčšine prípadov vidíme okamžite a môžeme tak Vašu objednávku ihneď expedovať.

Dobierkou: pri doručení vašej objednávky zaplatíte doručovateľovi v hotovosti alebo platobnou kartou, pokiaľ je platba kartou možná.